Mistrovstí České republiky v minigolfu

Updated: 2020-07-18   15:40Get new pages automatically



Ředitel turnaje
NEČEKALOVÁ Marcela

Hlavní rozhodčí
BENDA Lumír

Rozhodčí skupina A
FIEDLER Vladímír, METYŠ Jan
Rozhočí skupina B
URBÁNEK Michael, BEDNÁŘ Jiří

Jury
NEČEKALOVÁ M., BENDA L., ŘEHÁK J., STRAŠKO M., NOVÁK M.

Začátek turnaje
sobota 18.7.2020 v 8:00

Tresty

Přerušení


DRÁHY
E1 - Looping
Přímá - B1

E2 - Střeďák
Cihly - B2

E3 - Příčky
Monza - B3

E4 - Úhel
Úhel - B4

E5 - Šnek
Dvojitá monza - B5

E6 - Ležáky
Kameny - B6

E7 - Klíny
Malý hrad - B7

E8 - Klínové okno
Vrata - B8

E9 - Blesk
Holubník - B9



>>LIVESTREAM<<

Result


Muži | Ženy | Matches | Penalties | Most aces in a row

Muži
16 - part-final R1 8 - part-final R2 Quarter-final R3 Semi-final R4 Final R5 Winner
Straško Marián 5 Straško Marián 4 Straško Marián 3 Straško Marián 5 Straško Marián 6 Straško Marián
Sůsa Richard 2
Tolarovič Ján 5 Tolarovič Ján 3
Brtevník Daniel 2
Gerža Pavel 2 Pokorný Bohumil 6 Pokorný Bohumil 1
Pokorný Bohumil 6
Kadlec Jan 5 Švihel Ladislav 5
Švihel Ladislav 6
Dvořák Daniel 3 Dvořák Daniel 2 Červinka Filip 2 Staněk Stanislav 2
Kudyn Pavel 1
Novák Matěj 5 Červinka Filip 6
Červinka Filip 5
Rous Kamil 6 Rous Kamil 3 Staněk Stanislav 7
Skoupý Martin 2
Staněk Stanislav 4 Staněk Stanislav 5
Dvořák Radek 2
Vozár Josef 6 Vozár Josef 5 Vozár Josef 3 Metyš Jan 2 Metyš Jan 4
Vlček Petr 4
Čibik Miroslav 1 Vančura Libor 1
Vančura Libor 3
Hála Jan 6 Hölzel Robert 3 Metyš Jan 6
Hölzel Robert 6
Metyš Jan 5 Metyš Jan 8
Fiedler Vladimír 3
Sofka Dušan 6 Sofka Dušan 4 Benda Lumír 4 Škaloud Ondřej 2
Wolf Jan 4
Doležálek Adam 5 Benda Lumír 6
Benda Lumír 5
Andr Zdeněk 4 Andr Zdeněk 2 Škaloud Ondřej 5
Řehák Jaroslav 1
Škaloud Ondřej 7 Škaloud Ondřej 5
Vosmík Petr 5
3:rd - 4:th   3:rd
Staněk Stanislav 6 Staněk Stanislav
Škaloud Ondřej 4


Muži | Ženy | Matches | Penalties | Most aces in a row

Ženy
8 - part-final R1 Quarter-final R2 Semi-final R3 Final R4 Winner
Doleželová Alena 5 Doleželová Alena 5 Doleželová Alena 6 Doleželová Alena 7 Doleželová Alena
Fiedlerová Jana 1
Palánová Ivana 2 Fiedlerová Jaroslava 2
Fiedlerová Jaroslava 6
Hirschmann Dagmar 7 Hirschmann Dagmar 6 Hirschmann Dagmar 4
Indráková Lucie 0
Macourová Eva Maderová Martina 1
Maderová Martina
Kadlecová Eva 4 Kadlecová Eva 7 Kadlecová Eva 6 Kadlecová Eva 5
Dočkalová Dana 4
Palánová Kristýna 5 Palánová Kristýna 4
Dočkalová Jana 3
Pelánová Hana 6 Pelánová Hana 0 Minaříková Monika 2
Nečekalová Jolana 2
Minaříková Monika 6 Minaříková Monika 4
Birešová Vlasta 1
3:rd - 4:th   3:rd
Hirschmann Dagmar 4 Hirschmann Dagmar
Minaříková Monika 2


Muži | Ženy | Matches | Penalties | Most aces in a row

This tournament is administrated by Bangolf Arena version 2.8.0