6. Open Radotín 2019

Updated: 2019-06-16   17:16Get new pages automatically

Result


Muži | Senioři | Senioři 2 | Žáci | Ženy | Seniorky | Juniorky | Žákyně | Straight list | Lane statistics | Most aces in a row

Ženy
Rank Name Club R1 R2 R3 R4 Average Diff Tot
1 Dočkalová Jana SKGC Fr. Lázně 24 26 24 31 26,3 7 105
2 Janíková Miroslava Yamka MC Butovice 33 34 35 33 33,8 2 135


Muži | Senioři | Senioři 2 | Žáci | Ženy | Seniorky | Juniorky | Žákyně | Straight list | Lane statistics | Most aces in a row

Senioři
Rank Name Club R1 R2 R3 R4 Average Diff Tot
1 Hybner Robert 1. MGC Děkanka 24 22 22 23 22,8 2 91
2 Vozár Josef SK Tempo Praha 25 22 23 23 23,3 3 93
3 Čejka Jaroslav DG Fortuna Radotín 28 23 21 24 24,0 7 96
4 Tupý Radek MG Tanvald 22 28 26 26 25,5 6 102
5 Steklý Miroslav st. MGC Hradečtí Orli 29 26 24 25 26,0 5 104
6 Fríd Petr SK Tempo Praha 23 27 27 28 26,3 5 105
7 Sofka Dušan SKGC Fr. Lázně 31 26 27 24 27,0 7 108
8 Vlasák Roman DG Fortuna Radotín 31 26 26 26 27,3 5 109
9 Makovec Josef SK Tempo Praha 31 25 26 27 27,3 6 109
10 Fischer Richard DG Fortuna Radotín 29 33 26 25 28,3 8 113
11 Ouředník Petr SK Tempo Praha 32 34 31 28 31,3 6 125
12 Palán Marek Yamka MC Butovice 33 31 40 32 34,0 9 136
13 Sokol Radim Yamka MC Butovice 41 45 36 34 39,0 11 156


Muži | Senioři | Senioři 2 | Žáci | Ženy | Seniorky | Juniorky | Žákyně | Straight list | Lane statistics | Most aces in a row

Senioři 2
Rank Name Club R1 R2 R3 R4 Average Diff Tot
1 Vitner Václav GC 85 Rakovník 25 23 29 22 24,8 7 99
2 Komada Ondřej 1. MGC Děkanka 28 26 26 23 25,8 5 103
3 Mužík Pavel SK Tempo Praha 25 27 29 26 26,8 4 107
4 Veverka Zdeněk MGC Dráčata Pečky 42 38 32 29 35,3 13 141
5 Šimon Martin SK Tempo Praha 53 34 33 28 37,0 25 148
6 Rosendorf Karel DG Fortuna Radotín 53 42 32 35 40,5 21 162


Muži | Senioři | Senioři 2 | Žáci | Ženy | Seniorky | Juniorky | Žákyně | Straight list | Lane statistics | Most aces in a row

Žáci
Rank Name Club R1 R2 R3 R4 Average Diff Tot
1 Janík Michal Yamka MC Butovice 23 31 27 22 25,8 9 103
2 Šebor Dominik Yamka MC Butovice 29 30 33 34 31,5 5 126
3 Podubecký Lukáš Yamka MC Butovice 35 32 35 35 34,3 3 137


Muži | Senioři | Senioři 2 | Žáci | Ženy | Seniorky | Juniorky | Žákyně | Straight list | Lane statistics | Most aces in a row

Seniorky
Rank Name Club R1 R2 R3 R4 Average Diff Tot
1 Komadová Miroslava 1. MGC Děkanka 26 28 25 26 26,3 3 105
2 Veverková Dagmar MGC Dráčata Pečky 32 29 33 35 32,3 6 129


Muži | Senioři | Senioři 2 | Žáci | Ženy | Seniorky | Juniorky | Žákyně | Straight list | Lane statistics | Most aces in a row

Žákyně
Rank Name Club R1 R2 R3 R4 Average Diff Tot
1 Janíková Lucie Yamka MC Butovice 34 31 26 39 32,5 13 130
2 Tupá Štěpánka MG Tanvald 41 29 35 37 35,5 12 142


Muži | Senioři | Senioři 2 | Žáci | Ženy | Seniorky | Juniorky | Žákyně | Straight list | Lane statistics | Most aces in a row

Juniorky
Rank Name Club R1 R2 R3 R4 Average Diff Tot
1 Palánová Kristýna Yamka MC Butovice 26 30 25 22 25,8 8 103


Muži | Senioři | Senioři 2 | Žáci | Ženy | Seniorky | Juniorky | Žákyně | Straight list | Lane statistics | Most aces in a row

Muži
Rank Name Club R1 R2 R3 R4 Average Diff Tot
1 Struhár Radovan SK Tempo Praha 21 26 28 24 24,8 7 99
2 Satoranský Milan SK Tempo Praha 29 27 24 21 25,3 8 101
3 Víšek Martin DG Fortuna Radotín 27 26 24 26 25,8 3 103
4 Janík Pavel Yamka MC Butovice 28 22 28 26 26,0 6 104
5 Podubecký Jan Yamka MC Butovice 32 28 26 28 28,5 6 114
6 Kubín David Yamka MC Butovice 34 35 26 28 30,8 9 123
7 Eger Jan SK Tempo Praha 37 33 30 33 33,3 7 133


Muži | Senioři | Senioři 2 | Žáci | Ženy | Seniorky | Juniorky | Žákyně | Straight list | Lane statistics | Most aces in a row

This tournament is administrated by Bangolf Arena version 2.8.1