5. Open Radotín 2019

Updated: 2019-06-15   17:20Get new pages automatically

Result


Muži | Senioři | Senioři 2 | Žáci | Ženy | Seniorky | Juniorky | Žákyně | Straight list | Lane statistics | Most aces in a row

Žákyně
Rank Name Club R1 R2 R3 R4 Average Diff Tot
1 Tupá Štěpánka MG Tanvald 27 30 30 32 29,8 5 119
2 Janíková Lucie Yamka MC Butovice 40 36 39 37 38,0 4 152


Muži | Senioři | Senioři 2 | Žáci | Ženy | Seniorky | Juniorky | Žákyně | Straight list | Lane statistics | Most aces in a row

Senioři
Rank Name Club R1 R2 R3 R4 Average Diff Tot
1 Vozár Josef SK Tempo Praha 23 24 21 24 23,0 3 92
2 Hybner Robert 1. MGC Děkanka 23 29 25 22 24,8 7 99
3 Sofka Dušan SKGC Fr. Lázně 24 28 23 25 25,0 5 100
4 Tupý Radek MG Tanvald 28 24 26 28 26,5 4 106
5 Čejka Jaroslav DG Fortuna Radotín 28 24 30 25 26,8 6 107
6 Steklý Miroslav st. MGC Hradečtí Orli 30 25 27 26 27,0 5 108
7 Makovec Josef SK Tempo Praha 31 25 28 26 27,5 6 110
8 Fischer Richard DG Fortuna Radotín 32 27 28 28 28,8 5 115
9 Fríd Petr SK Tempo Praha 33 28 29 32 30,5 5 122
10 Ouředník Petr SK Tempo Praha 36 30 34 34 33,5 6 134
11 Palán Marek Yamka MC Butovice 33 33 44 32 35,5 12 142
12 Sokol Radim Yamka MC Butovice 38 40 35 38 37,8 5 151


Muži | Senioři | Senioři 2 | Žáci | Ženy | Seniorky | Juniorky | Žákyně | Straight list | Lane statistics | Most aces in a row

Muži
Rank Name Club R1 R2 R3 R4 Average Diff Tot
1 Janík Pavel Yamka MC Butovice 25 22 30 23 25,0 8 100
2 Satoranský Milan SK Tempo Praha 25 25 26 25 25,3 1 101
3 Vlach Petr SKGC Fr. Lázně 25 29 20 27 25,3 9 101
4 Kubín David Yamka MC Butovice 29 37 27 28 30,3 10 121
5 Víšek Martin DG Fortuna Radotín 30 34 33 30 31,8 4 127
6 Podubecký Jan Yamka MC Butovice 39 30 34 32 33,8 9 135
7 Eger Jan SK Tempo Praha 30 43 36 38 36,8 13 147


Muži | Senioři | Senioři 2 | Žáci | Ženy | Seniorky | Juniorky | Žákyně | Straight list | Lane statistics | Most aces in a row

Senioři 2
Rank Name Club R1 R2 R3 R4 Average Diff Tot
1 Komada Ondřej 1. MGC Děkanka 30 28 22 30 27,5 8 110
2 Mužík Pavel SK Tempo Praha 28 26 30 29 28,3 4 113
3 Šebesta Zdeněk MGC Dráčata Pečky 34 33 36 33 34,0 3 136
4 Veverka Zdeněk MGC Dráčata Pečky 32 39 41 28 35,0 13 140
5 Rosendorf Karel DG Fortuna Radotín 45 36 48 43 43,0 12 172
6 Šimon Martin SK Tempo Praha 51 40 46 41 44,5 11 178


Muži | Senioři | Senioři 2 | Žáci | Ženy | Seniorky | Juniorky | Žákyně | Straight list | Lane statistics | Most aces in a row

Seniorky
Rank Name Club R1 R2 R3 R4 Average Diff Tot
1 Komadová Miroslava 1. MGC Děkanka 33 24 28 26 27,8 9 111
2 Veverková Dagmar MGC Dráčata Pečky 28 32 32 29 30,3 4 121
3 Šuková Věra MGC Dráčata Pečky 29 29 27 39 31,0 12 124


Muži | Senioři | Senioři 2 | Žáci | Ženy | Seniorky | Juniorky | Žákyně | Straight list | Lane statistics | Most aces in a row

Ženy
Rank Name Club R1 R2 R3 R4 Average Diff Tot
1 Janíková Miroslava Yamka MC Butovice 50 42 44 40 44,0 10 176


Muži | Senioři | Senioři 2 | Žáci | Ženy | Seniorky | Juniorky | Žákyně | Straight list | Lane statistics | Most aces in a row

Juniorky
Rank Name Club R1 R2 R3 R4 Average Diff Tot
1 Palánová Kristýna Yamka MC Butovice 27 29 27 32 28,8 5 115


Muži | Senioři | Senioři 2 | Žáci | Ženy | Seniorky | Juniorky | Žákyně | Straight list | Lane statistics | Most aces in a row

Žáci
Rank Name Club R1 R2 R3 R4 Average Diff Tot
1 Janík Michal Yamka MC Butovice 23 26 23 27 24,8 4 99
2 Šebor Dominik Yamka MC Butovice 31 31 32 29 30,8 3 123
3 Podubecký Lukáš Yamka MC Butovice 43 34 42 34 38,3 9 153
4 Vronka Erik MGC Dráčata Pečky 49 41 40 45 43,8 9 175
5 Roub Michal MGC Dráčata Pečky 62 57 62 61 60,5 5 242


Muži | Senioři | Senioři 2 | Žáci | Ženy | Seniorky | Juniorky | Žákyně | Straight list | Lane statistics | Most aces in a row

This tournament is administrated by Bangolf Arena version 2.8.1