4. BT Fr. Lázně + 1. liga


Muži | Senioři I | Senioři II | Junioři | Žáci | Ženy | Seniorky | Juniorky | Žákyně | Teams - 1. Liga smíšených družstev | Teams - 1. Liga seniorských družstev | Teams - 1. Liga ženských družstev | Teams - 1. Liga juniorských družstev | Straight list | Lane statistics | Teams statistics | Most aces in a row

Straight list

Rank Name Club Cat.  R1  R2  R3  R4 Average Tot Diff
1 Pokorný Bohumil GC 85 Rakovník S II 26 20 18 19 20,8 83 8
2 Holub Leopold SKDG Příbor S 21 25 22 22 22,5 90 4
3 Kadlec Jan TJ MG Cheb M 26 22 23 23 23,5 94 4
4 Hybner Robert 1. MGC Děkanka S 26 22 24 24 24,0 96 4
5 Vlach Petr SKGC Fr. Lázně M 24 20 22 32 24,5 98 12
6 Bireš Jan SKGC Fr. Lázně S II 29 23 23 25 25,0 100 6
7 Nepraš Jiří MGC Dragon Pelhřimov M 24 20 27 29 25,0 100 9
8 Kocum Ondřej TJ MG Cheb M 26 25 26 24 25,3 101 2
9 Machala Petr SKDG Příbor M 26 27 25 24 25,5 102 3
10 Želizňák Jan TJ Tanvald M 25 29 22 26 25,5 102 7
11 Vosmík Petr GC 85 Rakovník S 28 26 26 23 25,8 103 5
12 Zemanová Martina MGC Dragon Pelhřimov Ž 25 30 23 25 25,8 103 7
13 Vosmíková Petra GC 85 Rakovník Ž 28 27 25 24 26,0 104 4
14 Christou David GC 85 Rakovník M 28 25 28 23 26,0 104 5
15 Sůsa Richard SK Tempo Praha M 27 24 27 27 26,3 105 3
16 Tvrdý Jan TJ MG Cheb M 25 29 26 25 26,3 105 4
17 Víšek Martin DG Fortuna Radotín M 25 29 27 24 26,3 105 5
18 Hála Jan SKGC Fr. Lázně S II 30 27 23 25 26,3 105 7
19 Kocumová Kateřina TJ MG Cheb Ž 27 25 28 26 26,5 106 3
20 Dočkalová Dana SKGC Fr. Lázně Se 28 27 27 24 26,5 106 4
Placr Václav TJ MG Cheb S II 27 28 27 24 26,5 106 4
22 Čejka Jaroslav DG Fortuna Radotín S 26 28 28 24 26,5 106 4
23 Fríd Petr TJ Tanvald S 24 27 26 29 26,5 106 5
24 Tupý Radek TJ Tanvald S 28 26 26 27 26,8 107 2
25 Kratochvíl Jaroslav SKGC Fr. Lázně S II 27 27 24 29 26,8 107 5
26 Macourová Eva 1. MGC Děkanka Se 29 29 25 24 26,8 107 5
27 Kašpar Milouš TJ Tanvald S II 26 26 31 24 26,8 107 7
28 Benda Lumír MGC Plzeň S 27 31 23 26 26,8 107 8
29 Vlasák Roman DG Fortuna Radotín S 25 28 28 27 27,0 108 3
30 Kadlecová Eva TJ MG Cheb Se 24 30 24 30 27,0 108 6
31 Vozár Josef SK Tempo Praha S 30 27 23 28 27,0 108 7
32 Placrová Zuzana TJ MG Cheb Se 31 29 22 27 27,3 109 9
33 Sofka Dušan SKGC Fr. Lázně S 27 24 30 29 27,5 110 6
34 Malárik Michal SKGC Fr. Lázně M 33 27 23 27 27,5 110 10
35 Sedláček Michal SK Tempo Praha M 27 32 29 23 27,8 111 9
36 Rendl Aleš MGC Plzeň M 29 27 28 28 28,0 112 2
37 Rendlová Lenka MGC Plzeň Ž 27 36 25 24 28,0 112 12
38 Komada Ondřej 1. MGC Děkanka S II 30 26 34 22 28,0 112 12
39 Birešová Vlasta SKGC Fr. Lázně Se 29 28 27 29 28,3 113 2
40 Janík Michal Yamka MC Butovice Jz 26 28 32 27 28,3 113 6
Komeda Miroslav SK Tempo Praha M 28 31 29 25 28,3 113 6
42 Soustružník Karel TJ MG Cheb S II 25 31 27 31 28,5 114 6
43 Fischer Richard DG Fortuna Radotín S 26 27 34 28 28,8 115 8
44 Fechtner Jan TJ Tanvald S II 28 30 28 31 29,3 117 3
45 Vitner Václav GC 85 Rakovník S II 32 25 30 31 29,5 118 7
46 Janík Pavel Yamka MC Butovice M 26 26 36 30 29,5 118 10
47 Hakr Vítek SKGC Fr. Lázně Jz 34 29 28 28 29,8 119 6
48 Havel Jaroslav MGC Plzeň S 31 30 28 31 30,0 120 3
49 Šebor Dominik Yamka MC Butovice Jz 32 28 33 28 30,3 121 5
50 Tupá Štěpánka TJ Tanvald Jze 28 34 29 30 30,3 121 6
51 Gut Jiří ČMGS S II 29 32 25 35 30,3 121 10
52 Pajkov Mitko SK DG Chomutov S 35 32 30 24 30,3 121 11
53 Vodňanský Ladislav MGC Plzeň S II 31 30 30 31 30,5 122 1
Novák Libor TJ Tanvald S II 31 30 30 31 30,5 122 1
55 Linhart Ladislav TJ Tanvald M 28 29 34 31 30,5 122 6
56 Ahne Michal SK Tempo Praha M 34 29 27 32 30,5 122 7
57 Fiedlerová Jaroslava SKGC Fr. Lázně Se 25 31 27 39 30,5 122 14
58 Krumhanzlová Gabriela GC 85 Rakovník Ju 32 32 29 30 30,8 123 3
59 Průcha Petr TJ MG Cheb S II 30 29 33 31 30,8 123 4
60 Mužík Pavel SK Tempo Praha S II 27 37 32 28 31,0 124 10
61 Moutvička Jaroslav MGC Plzeň S II 32 26 37 29 31,0 124 11
62 Miler Rudolf GC 85 Rakovník M 31 27 32 35 31,3 125 8
63 Makovec Josef SK Tempo Praha S 35 35 28 27 31,3 125 8
64 Majtán Vladimír SK DG Chomutov M 32 34 34 26 31,5 126 8
65 Janíková Lucie Yamka MC Butovice Jze 36 30 29 32 31,8 127 7
66 Krumhanzl Daniel GC 85 Rakovník M 28 35 31 34 32,0 128 7
67 Komadová Miroslava 1. MGC Děkanka Se 34 32 32   32,7 98 2
68 Hrachovec Daniel TJ MG Cheb M 32 31 34 34 32,8 131 3
69 Liška Michal SK Tempo Praha S 34 30 34 33 32,8 131 4
70 Kubečková Vlaďka SK Tempo Praha Ž 31 38 28 34 32,8 131 10
71 Podubecký Lukáš Yamka MC Butovice Jz 30 33 36 34 33,3 133 6
72 Veverka Zdeněk MGC Dráčata Pečky S II 33 34 32 35 33,5 134 3
73 Fikar Eduard TJ MG Cheb S II 39 30 29 37 33,8 135 10
74 Cheníček Tomáš TJ MG Cheb J 38 26 36 35 33,8 135 12
75 Podubecký Jan Yamka MC Butovice M 36 34 38 32 35,0 140 6
76 Ouředník Petr SK Tempo Praha S 36 36 40 36 37,0 148 4
77 Fried Zdeněk 1. MGC Děkanka S II 43 38 39 38 39,5 158 5
78 Veverková Dagmar MGC Dráčata Pečky Se 41 35 40 42 39,5 158 7
79 Šimon Martin SK Tempo Praha S II 66 53 41 40 50,0 200 26


Muži | Senioři I | Senioři II | Junioři | Žáci | Ženy | Seniorky | Juniorky | Žákyně | Teams - 1. Liga smíšených družstev | Teams - 1. Liga seniorských družstev | Teams - 1. Liga ženských družstev | Teams - 1. Liga juniorských družstev | Straight list | Lane statistics | Teams statistics | Most aces in a row