4. BT Fr. Lázně + 1. liga

Updated: 2019-09-01   18:10Get new pages automatically
hriste

rozpis
Ředitel turnaje
Jan Bireš

Hlavní rozhodčí

Martin Víšek

Rozhodčí

Lumír Benda
Daniel Hrachovec
Jury

Jan Bireš
Martin Víšek
Aleš Rendl
Josef Makovec
Václav Vitner

Začátek turnaje v neděli v 8:00

Result


Muži | Senioři I | Senioři II | Junioři | Žáci | Ženy | Seniorky | Juniorky | Žákyně | Teams - 1. Liga smíšených družstev | Teams - 1. Liga seniorských družstev | Teams - 1. Liga ženských družstev | Teams - 1. Liga juniorských družstev | Straight list | Lane statistics | Teams statistics | Most aces in a row

Senioři I
Rank Name Club R1 R2 R3 R4 Average Diff Tot
1 Holub Leopold SKDG Příbor 21 25 22 22 22,5 4 90
2 Hybner Robert 1. MGC Děkanka 26 22 24 24 24,0 4 96
3 Vosmík Petr GC 85 Rakovník 28 26 26 23 25,8 5 103
4 Čejka Jaroslav DG Fortuna Radotín 26 28 28 24 26,5 4 106
5 Fríd Petr TJ Tanvald 24 27 26 29 26,5 5 106
6 Tupý Radek TJ Tanvald 28 26 26 27 26,8 2 107
7 Benda Lumír MGC Plzeň 27 31 23 26 26,8 8 107
8 Vlasák Roman DG Fortuna Radotín 25 28 28 27 27,0 3 108
9 Vozár Josef SK Tempo Praha 30 27 23 28 27,0 7 108
10 Sofka Dušan SKGC Fr. Lázně 27 24 30 29 27,5 6 110
11 Fischer Richard DG Fortuna Radotín 26 27 34 28 28,8 8 115
12 Havel Jaroslav MGC Plzeň 31 30 28 31 30,0 3 120
13 Pajkov Mitko SK DG Chomutov 35 32 30 24 30,3 11 121
14 Makovec Josef SK Tempo Praha 35 35 28 27 31,3 8 125
15 Liška Michal SK Tempo Praha 34 30 34 33 32,8 4 131
16 Ouředník Petr SK Tempo Praha 36 36 40 36 37,0 4 148


Muži | Senioři I | Senioři II | Junioři | Žáci | Ženy | Seniorky | Juniorky | Žákyně | Teams - 1. Liga smíšených družstev | Teams - 1. Liga seniorských družstev | Teams - 1. Liga ženských družstev | Teams - 1. Liga juniorských družstev | Straight list | Lane statistics | Teams statistics | Most aces in a row

Muži
Rank Name Club R1 R2 R3 R4 Average Diff Tot
1 Kadlec Jan TJ MG Cheb 26 22 23 23 23,5 4 94
2 Vlach Petr SKGC Fr. Lázně 24 20 22 32 24,5 12 98
3 Nepraš Jiří MGC Dragon Pelhřimov 24 20 27 29 25,0 9 100
4 Kocum Ondřej TJ MG Cheb 26 25 26 24 25,3 2 101
5 Machala Petr SKDG Příbor 26 27 25 24 25,5 3 102
6 Želizňák Jan TJ Tanvald 25 29 22 26 25,5 7 102
7 Christou David GC 85 Rakovník 28 25 28 23 26,0 5 104
8 Sůsa Richard SK Tempo Praha 27 24 27 27 26,3 3 105
9 Tvrdý Jan TJ MG Cheb 25 29 26 25 26,3 4 105
10 Víšek Martin DG Fortuna Radotín 25 29 27 24 26,3 5 105
11 Malárik Michal SKGC Fr. Lázně 33 27 23 27 27,5 10 110
12 Sedláček Michal SK Tempo Praha 27 32 29 23 27,8 9 111
13 Rendl Aleš MGC Plzeň 29 27 28 28 28,0 2 112
14 Komeda Miroslav SK Tempo Praha 28 31 29 25 28,3 6 113
15 Janík Pavel Yamka MC Butovice 26 26 36 30 29,5 10 118
16 Linhart Ladislav TJ Tanvald 28 29 34 31 30,5 6 122
17 Ahne Michal SK Tempo Praha 34 29 27 32 30,5 7 122
18 Miler Rudolf GC 85 Rakovník 31 27 32 35 31,3 8 125
19 Majtán Vladimír SK DG Chomutov 32 34 34 26 31,5 8 126
20 Krumhanzl Daniel GC 85 Rakovník 28 35 31 34 32,0 7 128
21 Hrachovec Daniel TJ MG Cheb 32 31 34 34 32,8 3 131
22 Podubecký Jan Yamka MC Butovice 36 34 38 32 35,0 6 140


Muži | Senioři I | Senioři II | Junioři | Žáci | Ženy | Seniorky | Juniorky | Žákyně | Teams - 1. Liga smíšených družstev | Teams - 1. Liga seniorských družstev | Teams - 1. Liga ženských družstev | Teams - 1. Liga juniorských družstev | Straight list | Lane statistics | Teams statistics | Most aces in a row

Ženy
Rank Name Club R1 R2 R3 R4 Average Diff Tot
1 Zemanová Martina MGC Dragon Pelhřimov 25 30 23 25 25,8 7 103
2 Vosmíková Petra GC 85 Rakovník 28 27 25 24 26,0 4 104
3 Kocumová Kateřina TJ MG Cheb 27 25 28 26 26,5 3 106
4 Rendlová Lenka MGC Plzeň 27 36 25 24 28,0 12 112
5 Kubečková Vlaďka SK Tempo Praha 31 38 28 34 32,8 10 131


Muži | Senioři I | Senioři II | Junioři | Žáci | Ženy | Seniorky | Juniorky | Žákyně | Teams - 1. Liga smíšených družstev | Teams - 1. Liga seniorských družstev | Teams - 1. Liga ženských družstev | Teams - 1. Liga juniorských družstev | Straight list | Lane statistics | Teams statistics | Most aces in a row

Senioři II
Rank Name Club R1 R2 R3 R4 Average Diff Tot
1 Pokorný Bohumil GC 85 Rakovník 26 20 18 19 20,8 8 83
2 Bireš Jan SKGC Fr. Lázně 29 23 23 25 25,0 6 100
3 Hála Jan SKGC Fr. Lázně 30 27 23 25 26,3 7 105
4 Placr Václav TJ MG Cheb 27 28 27 24 26,5 4 106
5 Kratochvíl Jaroslav SKGC Fr. Lázně 27 27 24 29 26,8 5 107
6 Kašpar Milouš TJ Tanvald 26 26 31 24 26,8 7 107
7 Komada Ondřej 1. MGC Děkanka 30 26 34 22 28,0 12 112
8 Soustružník Karel TJ MG Cheb 25 31 27 31 28,5 6 114
9 Fechtner Jan TJ Tanvald 28 30 28 31 29,3 3 117
10 Vitner Václav GC 85 Rakovník 32 25 30 31 29,5 7 118
11 Gut Jiří ČMGS 29 32 25 35 30,3 10 121
12 Novák Libor TJ Tanvald 31 30 30 31 30,5 1 122
12 Vodňanský Ladislav MGC Plzeň 31 30 30 31 30,5 1 122
14 Průcha Petr TJ MG Cheb 30 29 33 31 30,8 4 123
15 Mužík Pavel SK Tempo Praha 27 37 32 28 31,0 10 124
16 Moutvička Jaroslav MGC Plzeň 32 26 37 29 31,0 11 124
17 Veverka Zdeněk MGC Dráčata Pečky 33 34 32 35 33,5 3 134
18 Fikar Eduard TJ MG Cheb 39 30 29 37 33,8 10 135
19 Fried Zdeněk 1. MGC Děkanka 43 38 39 38 39,5 5 158
20 Šimon Martin SK Tempo Praha 66 53 41 40 50,0 26 200


Muži | Senioři I | Senioři II | Junioři | Žáci | Ženy | Seniorky | Juniorky | Žákyně | Teams - 1. Liga smíšených družstev | Teams - 1. Liga seniorských družstev | Teams - 1. Liga ženských družstev | Teams - 1. Liga juniorských družstev | Straight list | Lane statistics | Teams statistics | Most aces in a row

Seniorky
Rank Name Club R1 R2 R3 R4 Average Diff Tot
1 Dočkalová Dana SKGC Fr. Lázně 28 27 27 24 26,5 4 106
2 Macourová Eva 1. MGC Děkanka 29 29 25 24 26,8 5 107
3 Kadlecová Eva TJ MG Cheb 24 30 24 30 27,0 6 108
4 Placrová Zuzana TJ MG Cheb 31 29 22 27 27,3 9 109
5 Birešová Vlasta SKGC Fr. Lázně 29 28 27 29 28,3 2 113
6 Fiedlerová Jaroslava SKGC Fr. Lázně 25 31 27 39 30,5 14 122
7 Komadová Miroslava 1. MGC Děkanka 34 32 32   32,7 2 98
8 Veverková Dagmar MGC Dráčata Pečky 41 35 40 42 39,5 7 158


Muži | Senioři I | Senioři II | Junioři | Žáci | Ženy | Seniorky | Juniorky | Žákyně | Teams - 1. Liga smíšených družstev | Teams - 1. Liga seniorských družstev | Teams - 1. Liga ženských družstev | Teams - 1. Liga juniorských družstev | Straight list | Lane statistics | Teams statistics | Most aces in a row

Žáci
Rank Name Club R1 R2 R3 R4 Average Diff Tot
1 Janík Michal Yamka MC Butovice 26 28 32 27 28,3 6 113
2 Hakr Vítek SKGC Fr. Lázně 34 29 28 28 29,8 6 119
3 Šebor Dominik Yamka MC Butovice 32 28 33 28 30,3 5 121
4 Podubecký Lukáš Yamka MC Butovice 30 33 36 34 33,3 6 133


Muži | Senioři I | Senioři II | Junioři | Žáci | Ženy | Seniorky | Juniorky | Žákyně | Teams - 1. Liga smíšených družstev | Teams - 1. Liga seniorských družstev | Teams - 1. Liga ženských družstev | Teams - 1. Liga juniorských družstev | Straight list | Lane statistics | Teams statistics | Most aces in a row

Žákyně
Rank Name Club R1 R2 R3 R4 Average Diff Tot
1 Tupá Štěpánka TJ Tanvald 28 34 29 30 30,3 6 121
2 Janíková Lucie Yamka MC Butovice 36 30 29 32 31,8 7 127


Muži | Senioři I | Senioři II | Junioři | Žáci | Ženy | Seniorky | Juniorky | Žákyně | Teams - 1. Liga smíšených družstev | Teams - 1. Liga seniorských družstev | Teams - 1. Liga ženských družstev | Teams - 1. Liga juniorských družstev | Straight list | Lane statistics | Teams statistics | Most aces in a row

Juniorky
Rank Name Club R1 R2 R3 R4 Average Diff Tot
1 Krumhanzlová Gabriela GC 85 Rakovník 32 32 29 30 30,8 3 123


Muži | Senioři I | Senioři II | Junioři | Žáci | Ženy | Seniorky | Juniorky | Žákyně | Teams - 1. Liga smíšených družstev | Teams - 1. Liga seniorských družstev | Teams - 1. Liga ženských družstev | Teams - 1. Liga juniorských družstev | Straight list | Lane statistics | Teams statistics | Most aces in a row

Junioři
Rank Name Club R1 R2 R3 R4 Average Diff Tot
1 Cheníček Tomáš TJ MG Cheb 38 26 36 35 33,8 12 135


Muži | Senioři I | Senioři II | Junioři | Žáci | Ženy | Seniorky | Juniorky | Žákyně | Teams - 1. Liga smíšených družstev | Teams - 1. Liga seniorských družstev | Teams - 1. Liga ženských družstev | Teams - 1. Liga juniorských družstev | Straight list | Lane statistics | Teams statistics | Most aces in a row

TEAMS
1. Liga smíšených družstev
Rank R1 R2 R3 R4 Avg Total
1DG Fortuna Radotín123 137 130 121 25,6511
2GC 85 Rakovník142 123 127 120 25,6512
3MG Tanvald133 141 136 144 27,7554
4SK TEMPO Praha139 151 140 131 28,1561
5MGC Plzeň150 144 146 145 29,3585


 
1DG Fortuna Radotín (0 substitutions)R1   R2   R3   R4   Avg Total
 Víšek Martin25 29 27 24 26,3105
 Machala Petr26 27 25 24 25,5102
 Vlasák Roman25 28 28 27 27,0108
 Čejka Jaroslav26 28 28 24 26,5106
 Holub Leopold21 25 22 22 22,590
 Fischer Richard       
 123 137 130 121 25,6511
 
2GC 85 Rakovník (0 substitutions)R1   R2   R3   R4   Avg Total
 Vosmík Petr28 26 26 23 25,8103
 Vosmíková Petra28 27 25 24 26,0104
 Vitner Václav32 25 30 31 29,5118
 Christou David28 25 28 23 26,0104
 Pokorný Bohumil26 20 18 19 20,883
 Miler Rudolf       
 142 123 127 120 25,6512
 
3MG Tanvald (0 substitutions)R1   R2   R3   R4   Avg Total
 Fríd Petr24 27 26 29 26,5106
 Tupý Radek28 26 26 27 26,8107
 Fechtner Jan28 30 28 31 29,3117
 Želizňák Jan25 29 22 26 25,5102
 Linhart Ladislav28 29 34 31 30,5122
 Novák Libor       
 133 141 136 144 27,7554
 
4SK TEMPO Praha (0 substitutions)R1   R2   R3   R4   Avg Total
 Vozár Josef30 27 23 28 27,0108
 Sedláček Michal27 32 29 23 27,8111
 Komeda Miroslav28 31 29 25 28,3113
 Mužík Pavel27 37 32 28 31,0124
 Sůsa Richard27 24 27 27 26,3105
 Makovec Josef       
 139 151 140 131 28,1561
 
5MGC Plzeň (0 substitutions)R1   R2   R3   R4   Avg Total
 Rendl Aleš29 27 28 28 28,0112
 Moutvička Jaroslav32 26 37 29 31,0124
 Havel Jaroslav31 30 28 31 30,0120
 Vodňanský Ladislav31 30 30 31 30,5122
 Benda Lumír27 31 23 26 26,8107
 Rendlová Lenka       
 150 144 146 145 29,3585


Muži | Senioři I | Senioři II | Junioři | Žáci | Ženy | Seniorky | Juniorky | Žákyně | Teams - 1. Liga smíšených družstev | Teams - 1. Liga seniorských družstev | Teams - 1. Liga ženských družstev | Teams - 1. Liga juniorských družstev | Straight list | Lane statistics | Teams statistics | Most aces in a row

TEAMS
1. Liga seniorských družstev
Rank R1 R2 R3 R4 Avg Total
1DG Fortuna Radotín72 81 78 73 25,3304
2GC 85 Rakovník86 71 74 73 25,3304
3SKGC Františkovy Lázně86 74 76 79 26,3315
4MG Tanvald80 83 80 87 27,5330
5MGC Plzeň90 87 90 86 29,4353
6Dráčata Pečky105 101 96 97 33,3399
7SK TEMPO Praha97 103 106 97 33,6403


 
1DG Fortuna Radotín (0 substitutions)R1   R2   R3   R4   Avg Total
 Vlasák Roman25 28 28 27 27,0108
 Čejka Jaroslav26 28 28 24 26,5106
 Holub Leopold21 25 22 22 22,590
 Fischer Richard       
 72 81 78 73 25,3304
 
2GC 85 Rakovník (0 substitutions)R1   R2   R3   R4   Avg Total
 Vosmík Petr28 26 26 23 25,8103
 Vitner Václav32 25 30 31 29,5118
 Pokorný Bohumil26 20 18 19 20,883
 86 71 74 73 25,3304
 
3SKGC Františkovy Lázně (0 substitutions)R1   R2   R3   R4   Avg Total
 Sofka Dušan27 24 30 29 27,5110
 Bireš Jan29 23 23 25 25,0100
 Hála Jan30 27 23 25 26,3105
 Fiedlerová Jaroslava       
 86 74 76 79 26,3315
 
4MG Tanvald (0 substitutions)R1   R2   R3   R4   Avg Total
 Fríd Petr24 27 26 29 26,5106
 Tupý Radek28 26 26 27 26,8107
 Fechtner Jan28 30 28 31 29,3117
 Novák Libor       
 80 83 80 87 27,5330
 
5MGC Plzeň (0 substitutions)R1   R2   R3   R4   Avg Total
 Moutvička Jaroslav32 26 37 29 31,0124
 Vodňanský Ladislav31 30 30 31 30,5122
 Benda Lumír27 31 23 26 26,8107
 Havel Jaroslav       
 90 87 90 86 29,4353
 
6Dráčata Pečky (0 substitutions)R1   R2   R3   R4   Avg Total
 Macourová Eva29 29 25 24 26,8107
 Fried Zdeněk43 38 39 38 39,5158
 Veverka Zdeněk33 34 32 35 33,5134
 Veverková Dagmar       
 105 101 96 97 33,3399
 
7SK TEMPO Praha (0 substitutions)R1   R2   R3   R4   Avg Total
 Mužík Pavel27 37 32 28 31,0124
 Ouředník Petr36 36 40 36 37,0148
 Liška Michal34 30 34 33 32,8131
 Šimon Martin       
 97 103 106 97 33,6403


Muži | Senioři I | Senioři II | Junioři | Žáci | Ženy | Seniorky | Juniorky | Žákyně | Teams - 1. Liga smíšených družstev | Teams - 1. Liga seniorských družstev | Teams - 1. Liga ženských družstev | Teams - 1. Liga juniorských družstev | Straight list | Lane statistics | Teams statistics | Most aces in a row

TEAMS
1. Liga ženských družstev
Rank R1 R2 R3 R4 Avg Total
1TJ MG Cheb82 84 74 83 26,9323
2SKGC Františkovy Lázně82 86 81 92 28,4341


 
1TJ MG Cheb (0 substitutions)R1   R2   R3   R4   Avg Total
 Kocumová Kateřina27 25 28 26 26,5106
 Placrová Zuzana31 29 22 27 27,3109
 Kadlecová Eva24 30 24 30 27,0108
 82 84 74 83 26,9323
 
2SKGC Františkovy Lázně (0 substitutions)R1   R2   R3   R4   Avg Total
 Fiedlerová Jaroslava25 31 27 39 30,5122
 Dočkalová Dana28 27 27 24 26,5106
 Birešová Vlasta29 28 27 29 28,3113
 82 86 81 92 28,4341


Muži | Senioři I | Senioři II | Junioři | Žáci | Ženy | Seniorky | Juniorky | Žákyně | Teams - 1. Liga smíšených družstev | Teams - 1. Liga seniorských družstev | Teams - 1. Liga ženských družstev | Teams - 1. Liga juniorských družstev | Straight list | Lane statistics | Teams statistics | Most aces in a row

TEAMS
1. Liga juniorských družstev
Rank R1 R2 R3 R4 Avg Total
1YAMKA MC Butovice94 86 94 87 30,1361


 
1YAMKA MC Butovice (0 substitutions)R1   R2   R3   R4   Avg Total
 Janík Michal26 28 32 27 28,3113
 Janíková Lucie36 30 29 32 31,8127
 Šebor Dominik32 28 33 28 30,3121
 Podubecký Lukáš       
 94 86 94 87 30,1361


Muži | Senioři I | Senioři II | Junioři | Žáci | Ženy | Seniorky | Juniorky | Žákyně | Teams - 1. Liga smíšených družstev | Teams - 1. Liga seniorských družstev | Teams - 1. Liga ženských družstev | Teams - 1. Liga juniorských družstev | Straight list | Lane statistics | Teams statistics | Most aces in a row

This tournament is administrated by Bangolf Arena version 2.8.5